Projekt „Revitalizace parku U Zahrádkářské kolonie“
Projekt Integrace cizinců

Městská část

Volené orgány

ÚŘAD MČ Praha–Libuš

  

ÚŘEDNÍ HODINY

Pondělí:  8:00 - 12:00 13:00 - 17:30
Středa:    8:00 - 12:00 13:00 - 17:30

Adresa úřadu

Městská část Praha-Libuš
Úřad městské části Praha-Libuš
Libušská 35/200, 142 00 Praha 4 – Libuš
tel.: + 420 261 711 380
tel.: + 420 244 471 884
fax: + 420 241 727 864
e-mail: mc.libus@praha-libus.cz
IČ: 00231142
DIČ: CZ 00231142
ID schránka: u8xaktr
vymezovací obrázek

Integrace - Jiné akce


<< zpět na seznam článků
ikonka06.09.2016

17. ročník Veletrhu sociálních služeb – včetně slosování o ceny, kupon přiložen

ve čtvrtek 15. září 2016 - 11:00 hod - 18:00 hodin ve 2. patře bývalého obchodního domu Prior na Sofijském náměstí. Vstup: po venkovním schodišti z prostoru trhů a bezbariérový vchod naleznete v boční straně Prioru ze strany parkoviště.

Znáte ve svém okolí někoho, kdo se ocitl v tíživé sociální situaci? Pečujete o své dříve narozené rodiče, nebo příbuzného? Nevíte si rady se svým zdravotně postiženým dítětem? Potřebujete poradit? Právě pro Vás je určen Veletrh sociálních služeb, který můžete navštívit ve čtvrtek 15. září 2016 od 11:00 hod do 18:00 hodin ve 2. patře bývalého obchodního domu Prior na Sofijském náměstí. Vstup na veletrh je po venkovním schodišti z prostoru trhů a bezbariérový vchod naleznete v boční straně Prioru ze strany parkoviště v dolní části Sofijského náměstí.

Veletrh pořádá městská část Praha 12 již po sedmnácté. Letos se poprvé na veletrhu představí také městská část Praha-Libuš. K návštěvě veletrhu zveme obyvatele jak městské části Praha 12, tak městské části Praha-Libuš. Využijte příležitosti osobního setkání s poskytovateli sociálních a návazných služeb a možnosti konzultovat životní situace s kvalifikovanými odborníky a získat informace o poskytovaných službách. Osobně se budete moci seznámit s pracovníky více jak 30 organizací, které poskytují sociální služby pro občany naší městské části. Na Veletrhu bude představen i vzdělávací cyklus Senior akademie, který se uskuteční poprvé na území městské části Praha 12 ve spolupráci s Městskou policií hl. m. Prahy. V rámci doprovodného programu se budete moci detailněji seznámit s nabídkou jednotlivých organizací. Můžete si zde též zakoupit výrobky osob se zdravotním postižením z chráněných dílen. Na všechny návštěvníky čeká slosovatelný kupón o věcné ceny.
Po celý den bude také probíhat doprovodný program na Sofijském náměstí - prodej a workshop zaměřený na cizokrajnou kuchyni, prodej doplňků zdravé výživy. Pro dětské návštěvníky bude zajištěn skákací hrad a kolotoč. V odpoledních hodinách vystoupí hudební duo Vlasta a Pavla.
Městská část Praha 12 vydává jako nezbytnou a tradiční součást Veletrhu sociálních služeb Katalog poskytovatelů sociálních a návazných služeb s aktualizovanými kontakty a informacemi na rok 2016. Katalog si budete moci zdarma vyzvednout přímo na Veletrhu, nebo později v budově Radnice městské části Praha 12 v Pískové ulici.

V rámci Veletrhu se uskuteční Den zdraví, který je podpořen finančním příspěvkem hlavního města Prahy na realizaci projektů v oblasti MA21. Veřejnosti budou nabízeny bezplatné konzultace na téma výživa a zdravý životní styl, adiktologické poradenství, testování míry závislosti na nikotinu a alkoholu, diagnostika a základní informace o generalizovaných úzkostných poruchách, měření krevního tlaku, prevence rizikových faktorů tzv. nemocí 21. století. Zájemci mohou absolvovat bezplatné vyšetření zraku a individuální konzultaci výsledků včetně případného doporučení dalšího postupu.
Jako každý rok mohou návštěvníci získat zajímavé ceny prostřednictvím slosování návštěvnických kupónů. Vyplněný kupón mohou zájemci v průběhu veletrhu odevzdat pořadatelům. Losování se uskuteční dne 15. září 2016 v 17.30 hodin v prezentačních prostorách veletrhu na Sofijském náměstí. Návštěvnické kupony budou k dispozici i na místě.
Mgr. Zbyněk Boublík, zástupce starostky MČ Praha 12
-----------------------------------------------------

Návštěvnický slosovatelný kupon
na akci pořádanou
Úřadem městské části Praha 12

Veletrh sociálních služeb
konaný dne 15. 9. 2016
ZAHÁJENÍ LOSOVÁNÍ V 17:30
CENY BUDOU PŘEDÁNY OSOBNĚ PŘÍTOMNÝM NÁVŠTĚVNÍKŮM
Účastník soutěže uděluje organizátorovi souhlas se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu - jména, příjmení, adresy, telefonního čísla pro účely realizace losování návštěvnických kuponů a pro účely informování účastníků tomboly o výhrách v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů. Organizátor je oprávněn zpracovávat osobní údaje poskytnuté účastníky soutěže po dobu trvání tomboly.

Jméno, příjmení: ................................................................................................
Adresa: ...................................................................................................................
Telefonní kontakt: .............................................................................................
Podpis ..............................

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Přiložena pozvánka na další akci: Seniorská akademie

 

ikonka Pozvánka - Seniorská akademie  (595.317 Kb)
ikonka Leták  (301.139 Kb)
vymezovací obrázek

VOLBY

Volby prezidenta 2018

infoservis

Interreg

 
Pocitová mapa

 
Pocitová mapa

Soutěž

 
Fotosoutěž

 
Facebook MČ

MAP Praha 12

 
MAP Praha 12

 
Sociální plánování

xxx

Jablkobraní 2016

Jablkobraní 2016

 
Rezervace sportoviště Klokotská

Zahrada mezinárodních barev, chutí a vůní

6. celostátní konference měst a městských částí

Stromy pro narozené děti

Stromy pro narozené děti

 
Odpadové hospodářství

Czech POINT

Veřejný portál.cz

Sčítání lidu

Sčítání lidu, domů a bytů


Důležité telefony

Hasiči 150
Záchranná služba 155
Městská policie 156
Policie ČR 158

Ankety

Výsledky anket, dotazníkových průzkumů a sledování různých ukazatelů kvality života v Libuši a Písnici.

vstupte zde

Magazín U nás


 
Poslední číslo: 03/2018

 
 
Prohlášení o přístupnosti
 
© 2010, VV Studio - Václav Veselý